Piotr Rubik “ Moja historia “ New Britain

Data Imprezy

11/10/2018

Czas Imprezy

8:00 PM

Miejsce Imprezy

New Britain High School Auditorium
110 Mill St New Britain ,CT 06051,

Organizator

ChristopherEntertainment

WYPRZEDANE
Event Details
Kategoria: Koncert
Piotr Rubik “ Moja historia “ New Britain

Piotr Rubik jest jednym z najwszechstronniejszych polskich muzyków i laureatem wielu nagród. Jako wiolonczelista współpracował z wieloma znakomitymi orkiestrami, m. in. Sinfonia Varsovia oraz Światową Orkiestrą Jeunesses Musicales, w której pełnił rolę koncertmistrza. Komponował utwory dla wybitnych wykonawców, akompaniował im jako pianista, prowadził koncerty jako dyrygent. W roli producenta muzycznego zrealizował przeszło 30 albumów. Jego utwory promowały polskie produkcje filmowe, takie jak “Quo vadis” czy “Zemsta”. Największą popularność przyniosły mu wielkie formy wokalno - instrumentalne - oratoria “Tu es Petrus” czy “Psałterz wrześniowy”. Przeboje z tych dzieł - “Niech mówią, że to nie jest miłość” czy “Psalm dla ciebie” przez wiele tygodni utrzymywały się na szczytach list przebojów.

‘‘Moja historia” to wyjątkowo osobiste , muzyczne spotkanie Piotra Rubikia z publicznoscia. Koncert jego największych przebojów w wykonaniu znakomitych solistów, którzy na estradzie wraz z kompozytorem przedstawią nowe, czasem nieoczekiwane interpretacje tych jakże lubianych piosenek. Co więcej Piotr Rubik zapewnia, ze nawet wciągnie publiczność do wspólnego śpiewania!

I jak sie przekonamy nie zawsze dyrygent i kompozytor musi stać do publiczności plecami z batutą w ręce . Z koncertem „Moja historia” Piotr Rubik odbył tournee po Polsce, wystapił w Bratysławie, w Los Angeles , San Francisco, Phoenix , Houston , Dallas i w wielu miastach Kanady gdzie koncerty te zostały entuzjastycznie przyjęte przez publiczność. Z Piotrem Rubikiem w programie występują soliści: Agnieszka Przekupień, Marta Moszczyńska, Marcin Januszkiewicz i Michał Gasz oraz znakomici muzycy