Michał Szpak

Data Imprezy

2/15/2019

Czas Imprezy

7:00 PM

Miejsce Imprezy

Copernicus Center
5216 W Lawrence Ave, Chicago

Organizator

Paderewski Symphony Orchestra

WYPRZEDANE
Event Details
Kategoria: Koncert
Michał Szpak

Od sukcesu w 2011 roku w programie telewizyjnym X Factor, jest najpilniej śledzoną, najczęściej komentowaną osobowością polskiej sceny - każde jego pojawienie się budzi emocje. Trudno się dziwić – to wybitny talent! Michał zachwyca swoim głosem, ma wprost nieograniczone możliwości wokalne. Jest artystą dojrzałym, w pełni świadomym swoich wyborów. Zachował przy tym to, co wyróżniało go od początku: niezwykłą świeżość i powalającą siłę artystycznej wypowiedzi. Piosenki Hero, Byle być sobą, Color of your life – stały się hymnami nie tylko młodego pokolenia. Jest prawdziwy - nie kreowany, szczery – nie kalkulowany, otwarty bardziej niż ktokolwiek i wrażliwy jak sejsmograf.

Po ogromnym sukcesie płyty i trasy koncertowej „Byle być sobą” oraz „Classica Tour” Michał Szpak ponownie prezentuje wybitny talent podczas występów na żywo. Wystarczyły zaledwie 2 tygodnie, aby najnowsza płyta “Dreamer” znalazła się na 1-szym miejscu oficjalnych list sprzedaży. Trwający od kilku miesięcy Dreamer Tour odbywa się przy wypełnionych do ostatniego miejsca salach!

Jest trenerem i jurorem w programie TVP2 „Voice for Poland”. Ostatnie tygodnie przyniosły mu nagrodęTelekamera 2018 w kategorii Najlepszy Juror.

Sprzedaje rekordowe nakłady płyt:
CD „Color Of Your Life” osiągnęło statusdiamentowej płyty – ponad 460 tys. sprzedanych egzemplarzy!, a tytułowa piosenka znalazła się na liścieTop 50-USA-Spotify Viral 50 Billboard oraz Top 10 iTunes w kilkunastu krajach Europy.