Patrizio Buanne

Data Imprezy

2/14/2020

Czas Imprezy

7:30 AM

Miejsce Imprezy

Copernicus Center
5216 W Lawrence Ave, Chicago

Organizator

Paderewski Symphony Orchestra

WYPRZEDANE
Event Details
Kategoria: Koncert
Patrizio Buanne

PATRIZIO BUANNE - powraca na jeden tyko wyjatkowy, walentynkowy wieczor - po wielkim sukcesie wysprzedanego przed rokiem do ostatniego miejsca koncertu w Copernicus Center.

Artysta światowego formatu!

Zachwycający głos, aparycja włoskiego amanta, niezwykły temperament i charyzma. Ma w repertuarze największe włoskie i światowe przeboje - od piosenek neapolitańskich, przez tematy filmowe, po własne piosenki, a także światowe standardy, którym potrafi nadać świeżość i blask, i swój własny, niepowtarzalny styl.

Bije rekordy popularności w Europie, w Południowej Afryce, Australii, Ameryce, a także w Singapurze, Hongkongu, Indonezji, Tajlandii.
Ponad 6 milionów sprzedanych płyt (od złotych do potrójnej platyny!), miliony fanów na koncertach, setki tysięcy mil przebytych w artystycznych podróżach. W Australii wypełnia stadiony! Przyciąga widzów jak magnes, bawi ich, wzrusza, oczarowuje.

Chociaz regularnie co 2 lata nagrywa kolejną płyte - naturalnym żywiołem Patrycja są koncerty. Niezwykły talent i charyzma wokalisty ujawniają się w pełni w sali koncertowej, gdy wyzwala się najważniejszy element sztuki: emocje! Wzruszenie, radość, zabawa towarzyszą każdej wykonanej piosence, dlatego każdy koncert Patrycja jest dla widzów pasmem niezapomnianych przeżyć.

Kim jest Patrizio Buanne?

Bez wahania można powiedzieć, że obywatelem świata. Urodził się w Wiedniu. Jak sam mówi - jest dzieckiem miłości pięknej dziewczyny z Polski i młodego Neapolitańczyka. Po ojcu odziedziczył włoski wyglad, uśmiech i charyzmę, po mamie - niebieskie oczy i polskie serce. Wychowywał się w Wiedniu i w Neapolu. Śpiewa od zawsze, gra na wielu instrumentach, jest także kompozytorem i producentem. Jego drugą pasją od wczesnej młodosci są języki obce. Biegle posługuje się siedmioma językami (ukończył slawistykę i romanistykę).

Mówi, że jest dumny ze swych polskich korzeni. Na całym świecie spotyka Polaków i czuje się wśród nich jak Polak. Pięknie mówi po polsku, bez trudu wypowiada nawet W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie, albo stół z powyłamywanymi nogami.

W Wielkiej Gali Walentynkowej Patrizio Buanne wystąpi z Paderewski Symphony Orchestra pod dyrekcją Alexandra Navarro i Wojciecha Niewrzola.
Usłyszymy m.in. najpiękniejsze własne piosenki Patrizia, przeboje z repertuaru wielkich włoskich gwiazd, jak: "Il Mondo", "Parla Piu Piano", "Che sara", czy "A Man Without Love", pieśni neapolitanskie - jakże bliskie sercu Artysty, a także niespodzianki - przygotowane specjalnie na walentynkowe spotkanie z chicagowską Polonią.