KONCERT ODWOLANY "Paweł Domagała„ weź nie pytaj” KANADA

Data Imprezy

4/17/2020

Czas Imprezy

8:00 PM

Miejsce Imprezy

Polskie Centrum Kultury
4300 Cawthra Rd, Mississauga

Organizator

Christopher Ent

WYPRZEDANE
Event Details
Kategoria: Koncert
KONCERT ODWOLANY "Paweł Domagała„ weź nie pytaj” KANADA

Paweł Domagała zyskał nominację do Fryderyków i zaczął występować w największych salach koncertowych w Polsce. Warto wspomnieć, że "Weź nie pytaj" to jeden z najczęściej odtwarzanych w radiostacjach utworów 2018 roku, a teledysk na YouTube obejrzano już ponad 112 milionów razy. Piosenka ta zyskała miano Przeboju Roku 2018 . W dniu premiery płyty rozpoczęła się trasa koncertowa “1984 TOUR” promująca to wydawnictwo, która dotychczas objęła ponad 60 wysprzedanych miejsc koncertowych i przyciągnęła setki tysięcy fanów.

Teksty piosenek Pawła, które najczęściej pisze sam są bardzo osobiste, ale jednocześnie proste w przekazie - oprócz miłości poruszają również takie tematy jak wiara, przebaczenie, spokój wewnętrzny. Jeśli chodzi o brzmienie i charakter muzyki - wbrew temu, co można by zakładać - nie jest to piosenka aktorska, ale dobrze napisany pop.

Koncert Pawła Domagały to idealny prezent nie tylko dla ”drugiej połówki” ale calej rodziny. Nie ma nic lepszego niż rozpocząć romantyczny wieczór od wspólnego wysłuchania nastrojowych piosenek o miłości, o wykonanie których zadba wraz z zespołem znakomitych muzyków wokalista, aktor i artysta znany nie tylko ze szklanego ekranu. Paweł potrafi zrobić wrażenie na kobietach czym zjednuje sobie przede wszystkim rzesze fanek . Uwodzi błyskiem w oku, żartem, niby rzuconym od niechcenia dowcipem. Jego wypowiedzi w trakcie koncertu są kwitowana serdecznym śmiechem z sali. Czy to mówi o piciu wody ("bo zdrowa"), o swoich dziecięcych wakacjach , czy też o wokalnych początkach w łazience przed lustrem, widzowie reaguja entuzjastycznie. Co więcej jest naturalny, raczej zwyczajny chłopak z sąsiedztwa, z łobuzerskim uśmieszkiem. Ale jego doświadczenie aktorsko- kabaretowe sprawia, że koncert poza piękną i przyjemną muzyką, niebanalnymi autorskimi tekstami piosenek jest również widowiskiem z elemantami humoru, pełnym pozytywnych emocji gwarantującym dobrze spędzony czas. I tym między innymi należy tłumaczyć szaleństwo publiczności, które towarzyszy koncertom Pawła Domagały od kilku lat.