STAND-UP POLSKA

Data Imprezy

3/3/2023

Czas Imprezy

9:00 PM

Miejsce Imprezy

ANNEX -Copernicus Center
5216 W Lawrance Ave, Chicago

Organizator

Polskie Radio 1030 CHICAGO

WYPRZEDANE
Event Details
Kategoria: Kabaret
STAND-UP POLSKA

Stand-up Polska to grupa komików skupionych wokół idei komedii na żywo, fanów komedii żywej i komedią żyjących. Występujemy na deskach klubów i teatrów w całej Polsce. Przekładamy nasze pomysły, przemyślenia i życiowe doświadczenia na język komedii, wplatając odrobinę absurdu bądź też niecodziennego, czarnego humoru.

ZOBACZ FILMY KOMIKÓW - STAND UP POLSKA - KLIKNIJ TU

PAWEL CHAŁUPKA
Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego stand-upu.
Profil Facebook : https://www.facebook.com/PawelChalupkastandup

BARTOSZ ZALEWSKI
Profil Facebook : https://www.facebook.com/bartosz.zalewski.nieoficjalny
Profil Youtube: https://www.youtube.com/bartoszzalewskinieoficjalny
Profil Instagram: https://www.instagram.com/bartosz.zalewski.nieoficjalny/

MACIEK ADAMCZYK
Jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce, stand-upem zajmuje się od ponad 10 lat. Niech nie zwiedzie was jego wieloletni staż – mimo walki z głupotą i zakłamaniem na samym froncie, nie nabawił się cynizmu czy zgorzknienia.
W swoich występach szuka ze stoickim spokojem absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego, wyciągając je na światło dzienne, ale jednocześnie serwując im kubek dobrego kakao. Od lat tworzy teksty komediowe na tematy tak różne jak zagadnienia prawniczej legislacji czy istota polsko-niemieckich Dni Węgorza.
Doświadczenie tekściarskie uzupełnia prowadzeniem imprez, audycji radiowych i samochodów, także pola jego zainteresowań są równie obszerne jak jego podmiejska działka (jest możliwość zamówienia dyni).
Właśnie w toku cierpliwej pracy na małoroli Maciek nauczył się otwartości, spokoju i pogody ducha. Jeśli połączymy to z wnikliwym umysłem, naostrzonym w ramach zawodowego rozśmieszania ludzi, otrzymamy człowieka z którym warto usiąść pod liściem, a odpocząć sobie. Komedia Maćka Adamczyka to sycąca strawa dla duszy, na pewno nie odejdziecie od stołu zawiedzeni.

Profil Facebook : https://www.facebook.com/TenMaciekAdamczyk